Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Не перевелися козаки на Херсонщині!

З 1 по 4 червня у селі Лазурне Скадовського району на базі оздоровчого комплексу «Сонячний» відбувся фінал ІІ обласного фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю «Нащадки козацької слави».
Понад 300 учнів загальноосвітніх закладів районів та міст Херсонської області приїхали на берег Чорного моря, щоб показати свої знання і вміння. До речі, потрапити у фінал було складно, адже у попередніх етапах фестивалю взяли участь 73 тисячі дівчат та юнаків. Протягом чотирьох днів фіналісти змагалися у восьми видах програми: човниковий біг, стрибки у довжину, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, орієнтування на місцевості «Козацькими стежками», перетягування канату, естафета «Герц козацьких джур». Також був конкурс знавців історії українського козацтва і, звичайно, презентація команди.

Переможців та призерів у кожному конкурсі нагородили дипломами, медалями та кубками відповідних ступенів.

Отже, в результаті напруженої, запеклої боротьби переможцями стали: І місце – представники Нововоронцовського району, ІІ місце вибороли юнаки та дівчата з Цюрупинського району, а ІІІ місце по праву дісталося Бериславському району.