Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США: майбутнє за українсько-фіно-угорським блоком

Американські діти віднедавна знають, що насправді не існує жодної Російської Федерації, об’єднаної Європи та Ізраїлю. А вся Євразія поділена на 20 супердержав.
Саме так виглядає карта Євразії однієї з американських стратегічних ігор для дітей. Примітно, що грає має на меті розвивати інтелект та знання географії.

Що хотіли показати розробники цієї гри: чи побажання США до майбутнього світового устрою чи розробки своїх експертів з геополітики? Яку б мету не переслідували американці, факт є фактом: на їх думку майбутнє за мегаблоками держав.

«Євразія» складається з таких геополітичних суб’єктів: Гренландія, Ісландія, Велика Британія, Західна Європа, Північна Європа, Південна Європа, Скандинавія, Україна, Близьких Схід, Афганістан, Урал, Сибір, Індія, Якутськ, Іркутськ, Монголія, Камчатка, Китай, Японія, Сіам.

Отже, Велика Британія знов «ковтнула» кельтів – ірландців, валлійців, шотландців, Західна Європа – Басконію, Галісію, Каталонію, Іспанію, Португалію, Бретонь та Францію, Північна Європа – Голландію, Данію, Німеччину, Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину.

Уявна «Скандинавія» – це блок Норвегії, Швеції , Фінляндії та більшої частини Саамії.

«Україна» має найбільше територій та вочевидь посідає центральну роль у майбутньому Євразії. До складу цього мегаблоку входять: Україна, Молдова, Білорусь, Східна Прусія, Литва, Латвія, Естонія, вся сучасна європейська частина Російської Федерації по Уральські гори, Грузія, Азербайджан та Вірменія. Очевидно, що такий блок слов’ян, фіно-угрів та кавказців з легкою домішкою германців, романів та тюрків матиме не тільки потужні енергетичні, людські, наукові, військові ресурси, але на рівних зможе конкурувати з американським та китайським світовими полюсами. А присутність великих фіно-угорських анклавів у п’яти сусідніх супердержавах створить присутність «п’ятої колони» на прикордонній території.

Фено-Сибір виявився поділеним між умовними «Афганістаном», «Уралом» та «Сибіром». Цікаво, що теперішній Афганістан увійшов до складу Індії. Зник з мапи й Ізраїль, розчинившись у арабо-персо-тюркській державі.

АК

--------------------------------------

В тему:

Керівник адміністрації Путіна попереджає про можливості розвалу Росії

Андрій Піонтковський: «У майбутнє України я вірю більше, ніж у майбутнє Росії»

Пам’ятка прапорщику Російського домініону Української імперії

Незалежний Брюссель стане першою в Європі державою з переважно мусульманським населенням

Кровні кордони

Етнополітична карта світу ХХІ століття
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи